O nas

Od 2011 roku prowadzimy ośrodek wczasów zdrowotnych w Żołyni koło Łańcuta. Od początku działalności doskonaliliśmy nasze receptury i nabieraliśmy doświadczenia. Do tej pory dokładaliśmy wszelkich starań, by Kuracjusze przyjeżdzający do nas na wypoczynek wracali do domu, zdrowsi, uśmiechnięci i lżejsi o kilka zbędnych kilogramów. Posiłki przygotowywane przez naszych kucharzy pod stałą kontrolą dietetyka są smaczne, urozmaicone i apetyczne. Staramy się pokazać, że odchudzanie i oczyszczanie nie musi być przykrą koniecznością. Ciągle wdrażamy nowe, ciekawe rozwiązania kulinarne, które uprzyjemniają kurację Postem Daniela. Postanowiliśmy jednak, że to nie koniec naszego rozwoju. Zdecydowaliśmy się wyjść poza mury ośrodka i dotrzeć do osób, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na 14-dniowe wczasy.

Specjalizujemy się w różnych dietach: makrobiotycznej (pełnowartościowej), bezglutenowej, eliminacyjnej. Więcej o każdej z nich można przeczytać na naszej stronie internetowej. Szczególnie jednak, od samego początku działalności, skupiamy się na rozpowszechnianiu diety warzywno-owocowej (tzw. Postu Daniela). Jest to wspaniały sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów, przywrócenie równowagi organizmu oraz utratę zbędnych kilogramów.

Nasza misja

Post Daniela jest idealnym początkiem drogi do zdrowego stylu życia. Pragniemy inspirować Was i budować świadomość tego, jak ważna, w dobie wszechobecnych chorób cywilizacyjnych, jest profilaktyka dobrego odżywiania. Dlatego staramy się również dotrzeć do coraz większej liczby odbiorców w Internecie. Po wyjściu z kuracji możecie dołączyć do naszych profili społecznościowych (Facebook/Instagram), na których regularnie publikujemy ciekawe artykuły oraz przepisy. W Grupie Wsparcia na Facebooku, zawsze możesz zadawać pytania, podzielić się swoimi odczuciami, poszukać motywacji i inspiracji.

Nasze profile

Instagram | Facebook | Grupa FB

Czytaj więcej o zasadach i efektach stosowania diety.